Nawet jeżeli nie wszystko jest doskonałe, jeżeli różnimy się i nie zawsze możemy dojść do porozumienia. Nawet jeżeli zmierzamy w tym samym kierunku, ale zwroty mamy przeciwne, to jedno jest pewne i od zawsze niezmienne. Może nie wszystkim i niechętnie, ale musimy nauczyć się dzielić, żeby żyć w społeczeństwie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz