Rok. Mówi się, że upływ czasu najlepiej widać po dzieciach.
Najnajlepiej jak się porówna zdjęcia "przed" i "po". Dobrze też widać to na naszym filmiku. Wybrane urywki z naszego życia złapane najczęściej po prostu "przy głupocie" komórką. Pocięte i posklejane w krótki urodzinkowy filmik.
Mówi się też, że trudno sobie przypomnieć jak to było zanim pojawiło się dziecko i wtedy ma się rację.
Pozdrawiamy, ściskamy, całujemy i do zobaczenia!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz