Francik na dziś

poniedziałek, 24 lutego 2014

Na zdjęciach z rodziną

 Dzisiaj zdjęcia:
U cioci Marty:  
W Biskupicach z kuzynami: 
We Wrocławiu z ciocią Martynką (i chrupką):
Autor: Unknown o 10:52
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2015 (5)
    • ►  września (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ▼  2014 (42)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (1)
    • ►  września (4)
    • ►  sierpnia (7)
    • ►  lipca (1)
    • ►  czerwca (3)
    • ►  maja (5)
    • ►  kwietnia (4)
    • ►  marca (6)
    • ▼  lutego (9)
      • Rozrywki dla szkraba
      • Na zdjęciach z rodziną
      • Weekendowe odwiedzanie
      • Szczepienie i komoda
      • Zębaty
      • Na nogach od rana
      • Nowe spodenki
      • Nowe przygody
      • Na początek
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.