![]() |
| Wiosna! |
W ten weekend spacerowaliśmy po lesie z dziadkami. Szukaliśmy wiosny, bo już nią pachnie w powietrzu. Z takich oczywistych sygnałów znaleźliśmy pięknie rozkwitnięte żółte kwiatki. Nie wiem, czy Francikowi podobał się spacer, bo prawie cały czas spał.
Łukaszek znalazł kilka kamieni i szyszek, które mi sprezentował. Widać, że woli niestandardowe rozwiązania. Co tam ścieżka? Rowem ciekawiej! Jeszcze trochę i Francik też pójdzie na spacer na swoich nóżkach. Ojej, to będzie dopiero ciekawe.
Tego samego dnia, a było to w niedzielę, pojechaliśmy do Trzebini zobaczyć się z prababcią Danusią. Nie udało mi się zrobić im razem zdjęcia, ale za to złapałam zaczytanych dziadka z wnukiem.
Dzisiaj w biegu od rana. Nie lubię wtorków. Dobrze, że już po wtorku...
Przesyłam całuski i do zobaczenia!
p.s. - zapraszam na newslettera :D




.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz