wtorek, 11 marca 2014

Znów o weekendzie

<podbiał>
Wiosna!
W ten weekend spacerowaliśmy po lesie z dziadkami. Szukaliśmy wiosny, bo już nią pachnie w powietrzu. Z takich oczywistych sygnałów znaleźliśmy pięknie rozkwitnięte żółte kwiatki. Nie wiem, czy Francikowi podobał się spacer, bo prawie cały czas spał. 

<chłopaki><z dziadkiem><spacer z rodzinką>


Łukaszek znalazł kilka kamieni i szyszek, które mi sprezentował. Widać, że woli niestandardowe rozwiązania. Co tam ścieżka? Rowem ciekawiej! Jeszcze trochę i Francik też pójdzie na spacer na swoich nóżkach. Ojej, to będzie dopiero ciekawe.
Tego samego dnia, a było to w niedzielę, pojechaliśmy do Trzebini zobaczyć się z prababcią Danusią. Nie udało mi się zrobić im razem zdjęcia, ale za to złapałam zaczytanych dziadka z wnukiem. 
<u prababci Danusi na kawce>
Dzisiaj w biegu od rana. Nie lubię wtorków. Dobrze, że już po wtorku...
Przesyłam całuski i do zobaczenia! 
p.s. - zapraszam na newslettera :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz