poniedziałek, 17 marca 2014

Nowa perspektywa

Dziecko powoli zaczęło wychodzić nam z fotelika samochodowego nr 1, dlatego nabyliśmy fotelik nr 2, w którym jeździ się na siedząco. Baaaardzo się podobało!
 Super było w sklepie, gdzie dziecko też jeździło na siedzaka i zachłannie oglądało świat.
 A tu urzęduje w kuchni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz