Francik na dziś

niedziela, 15 czerwca 2014

2 dni do sesji

Projektowanie.

Idę, idę z Łukaszkiem

W Biskupicach z tatem.

W Biskupicach bez taty.

Autor: Unknown o 23:46
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Etykiety: ogród, raczkowanie, spacer po trawie, studiowanie z dzieckiem, zdjęcia z dzieckiem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ►  2015 (5)
    • ►  września (1)
    • ►  marca (1)
    • ►  lutego (2)
    • ►  stycznia (1)
  • ▼  2014 (42)
    • ►  listopada (2)
    • ►  października (1)
    • ►  września (4)
    • ►  sierpnia (7)
    • ►  lipca (1)
    • ▼  czerwca (3)
      • Ostatni sesyjny post
      • 2 dni do sesji
      • Krótko o zębach
    • ►  maja (5)
    • ►  kwietnia (4)
    • ►  marca (6)
    • ►  lutego (9)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.